גלקסי טכנולוגיות

untitled-design---2021-02-14t002145_optimized.181

5 סיבות להשתמש ב-SculpSure

תאריך פרסום: 31/1/2021

אחרי גל ביקורות נלהבות, SculpSure הוא הטיפול החדש לפיסול וחיטוב הגוף בישראל עבור אנשים שמנסים להיפטר מהשומן העיקש. אלה הן הסיבות העיקריות:

  1. זמן: באמצעות SculpSure, משתמשים בכל פעם ב -4 אפליקטורים לטיפול באזור, כאשר הטיפול המלא אורך לא יותר מ -25 דקות. זה מאפשר לטפל במספר אזורים תוך שעה אחת. לעומת מכשירים מתחרים שיכולים לקחת שעה שלמה לכוון ולטפל באזור אחד בלבד! כמו כן, SculpSure לא מצריך הרדמה מקומית ולא מקומית.
  2. נוחות: הטיפול ב- SculpSure הוא קליל. לקוחות יכולים לנצל את הזמן במהלך הטיפול כדי להירגע, לעבוד על מיילים ולהתעדכן ברשתות החברתיות. אם מתעוררים חששות כלשהם, למכונת SculpSure יש כפתור שיחה המאפשר ללקוח ליצור קשר מיידי עם איש המקצוע הרפואי שלו על פי דרישה.
  3. מתקדמת יותר. SculpSure טובה יותר מעמיתתה האיטית והפחות יעילה, CoolSculpting. בעוד ששתי הטכנולוגיות יעילות בהסרת בפיסול הגוף SculpSure ' היא טכנולוגיה חדשה יותר ועשתה התקדמות מדעית במטרה להציע יתרונות גדולים לעומת CoolSculpting. הטיפול ב- SculpSure עובד מהר יותר ויכול לטפל באזורים עם כמויות שומן קטנות יותר ממה שמותר עם CoolSculpting (שצריך לפחות סנטימטר אחד).
  4. משתמש במשאבי הטבע של הגוף. SculpSure פועל עם מערכת קירור עור ייחודית השומרת על העור בטמפרטורה נוחה למטופל בזמן תאי השומן נמסים. דרך מערכת החיסון של המטופל עצמו, תאי השומן המתים נשטפים והאזורים המטופלים מראים ירידה של עד 25% בשומן עודף. מטופלים אומרים כי כל הטיפול ב- SculpSure נוח, ומדווח על אי נוחות קלה בלבד למשך מספר שניות בכל פעם הודות למרווחי החימום והקירור הייחודיים של המערכת.
  5. תוצאות ארוכות טווח. מחקרים הראו ירידה של 25% בשומן לא רצוי בכל אזור שטופל, ויותר מ 90% מהחולים שטופלו מדווחים כי הם מרוצים מהתוצאות שהושגו. טיפולי SculpSure יכולים גם לעודד קולגן ואלסטין חדשים באזור המטופל, כך רקמה צעירה ובריאה יותר היא תוצאה נפלאה נוספת!