גלקסי טכנולוגיות

untitled-design---2021-02-14t002039_optimized.626

שנת 2021 מסתמנת כשנת פיסול הגוף שלVenus Bliss

את הגוף לקיץ כולם מכינים בחורף. וכעת זה הזמן לנצל את טכנולוגיית פיסול הגוף המתקדמת טכנולוגית ולא כירורגית שיכולה להסיר שומן ואף לבנות שרירים.
תאריך פרסום: 28/1/2021

אנו חיים בעולם שכולו קדמה טכנולוגית, ולמזלנו ישנה טכנולוגיה חדשה להסרת עודפי שומן וחיטוב שרירים שתפסל ותחטב לנו את הגוף ללא מאמץ, ללא זמן החלמה וללא התערבות כירורגית.

התחום החדש של טיפול פיסול הגוף נכנסה לחיינו בשנים האחרונות וצוברת פופולאריות. על פי דו"ח של האגודה האמריקאית לכירורגיה דרמטולוגית (ASDS) משנת 2019. לכל הליך שאיבת שומן אחד יש יותר מ -10 טיפולי פיסול גוף לא פולשניים. בשנת 2019 הטיפול בחיטוב שרירים ללא ניתוח היה בעל הצמיחה הגבוהה ביותר (450%), על פי דו"ח המגמות האסתטיות של  RealSelf.

אז במה שונה ה Venus Bliss? מרבית המכשירים בתחום רותמים אנרגיה כלשהי ומשתמשים בחום או בקור בכדי להרוג תאי שומן לא רצויים – בין אם זה תדר רדיו, אולטרסאונד, לייזר, טיפול בקור או טיפול אלקטרומגנטי.

ה Venus Bliss- הוא המכשיר היחידי שיכול להפחית שומן, להפחית צלוליט, מהדק ומחליק את העור בו זמנית. וזאת באמצעות טכנולוגיית לייזר דיודות, טכנולוגיית  MP2 וטכנולוגיית VariPulse. תאי שומן ממוקדים נהרסים ומופרשים באופן טבעי דרך מערכת הלימפה של הגוף לאורך מספר שבועות.

בשילוב עם תזונה בריאה ופעילות גופנית, התוצאות צריכות להיות ארוכות טווח מכיוון שכמו שאיבת שומן, כאשר תאי השומן נהרסים לצמיתות הם לא יחזרו – ללא הניתוח והסיכונים הנלווים לשאיבת השומן.